Kierunki studiów > Wszystkie studia > Informatyka > Informatyka - studia I stopnia niestacjonarne

Informatyka - studia I stopnia niestacjonarne (WM-I-N-Z-1)

studia pierwszego stopnia
niestacjonarne, 3-letnie
Brak opisu dla tego programu.

licencjat

Możliwość ubiegania się o przyjęcie na studia drugiego stopnia i studia podyplomowe

nie dotyczy

Uwaga, istnieje więcej niż jedna wersja tego pola. Kliknij poniżej i wybierz wersję, którą chcesz wyświetlić:

Efekty kształcenia w zakresie wiedzy, umiejętności oraz kompetencji dla kierunku informatyka I stopnia zatwierdzone Uchwałą Nr 55/2018 Senatu UKSW z dnia 24 maja 2018 r. Plan studiów i program kształcenia określono w Uchwale 70/18 Rady Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego. Szkoła Nauk Ścisłych z dnia 19 czerwca 2018 r.

Oznaczenia wykorzystane w siatkach:
wyk - Wykład
ćw - Ćwiczenia
kon - Konwersatorium
lab - Laboratorium
lek_now - Lektorat języków nowożytnych
pr - Praktyka
e - Egzaminacyjny
zoc - Zaliczenie na ocenę

Kwalifikacja:

Ze szczegółowymi kryteriami kwalifikacji można zapoznać się na stronie: https://oferta.uksw.edu.pl/