Mediatyzacja religii WT-DKS-P-MR
Jeszcze nie wprowadzono opisu dla tego przedmiotu...
E-Learning
Grupa przedmiotów ogólnouczenianych
Poziom przedmiotu
Symbol/Symbole kierunkowe efektów uczenia się
Typ przedmiotu
Koordynatorzy przedmiotu
Efekty kształcenia
Student ma podstawową wiedzę z terminologii dotyczącej podstaw mediatyzacji religii. Ma fundamentalną wiedzę o instytucjach społecznych oraz w zaawansowanym stopniu wiedzę o współczesnej polityce. (W)
Student potrafi posługiwać się terminologią z zakresu badań nad podstawami mediatyzacji religii. Student stosując adekwatne narzędzia i wiedzę teoretyczną samodzielnie rozpoznaje mechanizmy funkcjonowania procesów mediatyzacji religii oraz właściwie wykorzystuje wiedzę w obszarze szeroko rozumianej relacji religii, mediów i polityki oraz w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach. Potrafi posługując sie metodami naukowymi interpretować zjawiska społeczne. (U)
Student jest przygotowany do samodzielnej pracy, powierzone zadania wykonuje starannie i terminowo, jest przygotowany do samodzielnej i zespołowej pracy naukowej w podstawowym zakresie badań nad mediatyzacją religii. (K)
Łączny nakład pracy studenta obejmuje lekturę wskazanych tekstów naukowych, przygotowanie się do pisemnego kolokwium końcowego. Zaliczenie przedmiotu związane jest z otrzymaniem 2 ECTS (dla studentów zagranicznych przyjeżdżających w ramach programu Erasmus+ 6 ECTS, pod warunkiem, że uczestniczą także w individual tutorial). Przewidziano pracę śródsemestralną.
Obecność na zajęciach jest obowiązkowa.
Uwagi
W cyklu 2021/22_Z:
Student ma podstawową wiedzę dotyczącą funkcjonowania mediów, potrafi właściwie definiować pojęcie religii, dostrzega związki mediów oraz religii. |
Więcej informacji
Dodatkowe informacje (np. o kalendarzu rejestracji, prowadzących zajęcia, lokalizacji i terminach zajęć) mogą być dostępne w serwisie USOSweb: