Ekonomia społeczno-rodzinna WSR-NR-1-ESR
Jeszcze nie wprowadzono opisu dla tego przedmiotu...
Dyscyplina naukowa, do której odnoszą się efekty uczenia się
E-Learning
W cyklu 2022/23_L: E-Learning (pełny kurs) | W cyklu 2020/21_L: E-Learning (pełny kurs) | W cyklu 2021/22_L: E-Learning (pełny kurs) | W cyklu 2024/25_Z: E-Learning | W cyklu 2023/24_L: E-Learning | W cyklu 2019/20_L: E-Learning z podziałem na grupy |
Grupa przedmiotów ogólnouczenianych
Poziom przedmiotu
Symbol/Symbole kierunkowe efektów uczenia się
Typ przedmiotu
Koordynatorzy przedmiotu
Efekty kształcenia
NRL_W01 - student ma podstawową wiedzę dotyczącą małżeństwa i rodzin w kontekście innych nauk społecznych i humanistycznych, a w szczególności na płaszczyźnie ekonomii społecznej.
NRL_W15 - student ma podstawową wiedzę o metodyce wykonywania typowych zadań związanych z działalnością w sferze ekonomii społecznej.
NRL_U04 - student posiada elementarne umiejętności badawcze pozwalające analizować dobre praktyki w sferze ekonomii społecznej.
NRL_U08 - student posiada umiejętności przygotowania i przedstawienia projektów dotyczących ekonomii społecznej.
NRL_U10 - student posiada umiejętności rozpoznawania problemów społeczno-ekonomicznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z dysfunkcjami, niepełnosprawnością, chorych, wykluczonych i nieporadnych.
NRL_U12 - student posiada umiejętności wykorzystania form instytucjonalnej pomocy dla osób potrzebujących w ramach działań ekonomii społecznej.
NRL_K01 - student ma świadomość poziomu swojej wiedzy i umiejętności, a co za tym rozumie potrzebę ciągłego dokształcania się zawodowego w obszarze ekonomii społecznej.
NRL_K03 - student docenia znaczenie nauk o rodzinie dla tworzenia i rozwoju funkcjonalnej rodziny w kontekście ekonomii społecznej.
NRL_K05 - student ma świadomość roli pracy zespołowej w instytucjach zajmujących się służbą rodzinie w obszarze ekonomii społecznej.
NRL_K06 - student docenia rolę współpracy międzyinstytucjonalnej w celu profesjonalizacji działań związanych ze służbą rodzinie w kontekście ekonomii społecznej.
Opis ECTS: 2
Godziny kontaktowe: wykład 30 godz.
Przygotowanie pracy egzaminacyjnej pisemnej: 15 godz.
Przygotowanie się do egzaminu pisemnego: 15 godz.
Liczba godzin: 60 = 2 ECTS
Więcej informacji
Dodatkowe informacje (np. o kalendarzu rejestracji, prowadzących zajęcia, lokalizacji i terminach zajęć) mogą być dostępne w serwisie USOSweb: